ייעוץ חינם

הצעת נישואין בוהו שיק

תוכן עניינים

רוצים להציע? לא יודעים איך?
השאירו פרטים או חייגו אלינו

לקוחות ממליצים

אליחי יוסף
קרא עוד
שיחקתם אותה! תודה רבה על ההצעה המדהימה, הצעתי לחברה שלי בשקיעה באגם היס פלאנט, היה מדהים ומרגש, בני היה קשוב לצרכים שלנו וצילם אותנו חצי שעה לאחר ההצעה, תודה רבה!
אמיר דהן
קרא עוד
מעבר לשירות בני הוא בנאדם מדהים, הוא עשה לנו תמונות מדהימות והיה קשוב מאוד לצרכים שלכם, שיניתי את התאריך ואת מיקום ההצעה כמה פעמיים בגלל המלחמה ובני תמיד התחשב והבין
אוראל פרץ
קרא עוד
עיצוב מדהימים להצעת נישואין, האישה שלי מתרגשת בכל פעם שמסתכלת על התמונות של ההצעה, תמונות מדהימות והפקה סופר מדהימה, תודה רבה לך בני, ריגשת אותנו מאוד עם היחס האישי שלך
הקודם
הבא

חדש באתר

הצעת נישואין בוהו שיק – זה בדיוק הזמן

חולמים על הצעת נישואין עם הרבה "שיק" והמון סטייל? זה הזמן לדעת הכול על ההפקות המיוחדות שלנו להצעות נישואין בסגנון בוהו שיק

כחברת הפקות מובילה בתחום הצעות נישואין, אנחנו בחברת בדיוק בזמן, תמיד מחפשים את הדבר החם הבא על מנת לאפשר לכם ליהנות מהפקות מיוחדות ולהתרגש מהצעות נישואין מקוריות ובלתי נשכחות. אחד מסוגי ההצעות המקוריות שלנו מבוסס על סגנון ה- הבוהו שיק, הנחשב לאחד מסגנונות העיצוב הטרנדיים ביותר בשנים האחרונות גם בתעשיית האופנה הבינלאומית וגם בעולם העיצוב לסביבת המגורים.

הצעת נישואין מקורית ומיוחדת
בסגנון בוהו שיק
עם הפקה שכוללת הכל
ניתן להזמין בשילוב פרחים ואותיות עץ
להצעת מחיר חייגו כעת:
050-830-7031

הצעת נישואין בוהו שיק
הצעת נישואין בוהו שיק

מה זה בוהו שיק?

בוהו שיק הוא למעשה סגנון עיצובי בתחומי עיצוב שונים, מעיצוב אופנה דרך עיצוב פנים ועד לעיצוב תפאורה ואווירה. סגנון עיצובי זה מבוסס על מספר אלמנטים מרכזיים וביניהם: צבעוניות המשדרת אופטימיות ושמחה, שילוב אותנטי בין ישן לחדש, מוטיבים אתניים ומתן דגש על מרכיבים המיוצרים בעבודת יד. 

מהי הצעת נישואין בוהו שיק?

הצעת נישואין בסגנון בוהו שיק, מפגישה את בני הזוג עם כל האלמנטים המרכזיים המאפיינים את סגנון הבוהו שיק, כאשר גם בחירת הלוקיישן נעשית באופן כזה שיפגיש את הישן עם החדש וישלב בתוכו אלמנטים אתניים ואותנטיים. הצעת נישואין בוהו שיק מותאמת ומיועדת לכלל הזוגות ובעיקר לאילו מביניכם שהסגנון הבוהו שיק מועדף עליהם במיוחד. חשוב לנו לציין שהצעות נישואין בסגנון בוהו שיק ניתן לקיים גם במרחבים אורבאניים בערים הגדולות וגם באתרי טבע ומוקדי תיירות במרחב הפתוח. כך או אחרת, אנחנו בחברת בדיוק בזמן דואגים לכל הפרטים הקטנים והגדולים המרכיבים את ההפקות המיוחדות שלנו להצעות נישואין בסגנון בוהו שיק. 

מה כוללת הצעת נישואין בסגנון בוהו שיק?

בדומה לכל הפקה אחרת של הצעת נישואין בחברתנו, גם הצעת נישואין בוהו בשיק, מתחילה בשיחת היכרות עם יוזם ההצעה, כאשר מטרת השיחה היא לאפיין את מרכיבי ההצעה הרצויים לו ועל מנת להתאים בעבור בני הזוג את הצעת הנישואין המרגשת ביותר והמותאמת ביותר לסגנון חייכם. לאחר מכן, הצעת נישואין בוהו שיק כוללת בתוכה את המרכיבים הבאים:

 • בחירת לוקיישן מותאם לאופי ההצעה המתוכננת בסגנון בוהו שיק 
 • עיצוב תפאורה במקום המיועד להצעת הנישואין 
 • שירותי צילום ותיעוד רגעי ההצעה 
 • שירותי הגברה ותאורה במידת הצורך בהתאם ללוקיישן הנבחר 
 • שירותי קייטרינג במסגרת תפריט זוגי המותאם לאופי ההצעה 

 

וזאת לצד שירותי הפקה נוספים המוצעים על ידינו לכל סוגי ההפקות המיוחדות להצעות נישואין.
בין השירותים המיוחדים המאפיינים את הצעת הנישואין בסגנון ה-בוהו שיק, תוכלו למצוא:

 • עיצוב תפאורה בשילוב אלמנטים אתניים ומתן דגש על צבעוניות מיוחדת
 • שילוב של גוף תאורה בעיצוב ייחודי ליצירת אווירה רומנטית ומיוחדת
 • מציאת לוקיישן מיוחד המשלב בין ישן לחדש במקום אחד

 

הצעת נישואין בסגנון בוהו שיק – למה דווקא איתנו? 

כחברת הפקות המתמחה בהפקות מיוחדות של הצעות נישואין, אנחנו בחברת בדיוק מזמן, עושים את הכול באהבה ומתייחסים לכל הפקה כאילו היא ההפקה החשובה ביותר עבורנו. לאורך השנים, ליווינו מאות זוגות בדרך לחופה, כאשר הכול התחיל בהצעת נישואין מקורית ומיוחדת. כאשר אתם שוכרים את השירותים המקצועיים שלנו להפקת הצעות נישואין, אתם למעשה נהנים מכל יתרונות השירות הבאים:

 • צוות הפקה אישי המלווה אתכם לאורך כל הדרך
 • הפקות מקוריות ומיוחדות בהתאמה אישית לכל זוג 
 • כל פתרונות ההפקה הנחוצים לכם במקום אחד 
 • הפקות מיוחדות להצעות נישואין בפריסה ארצית – אנחנו עובדים בכל הארץ 

ויתרונות נוספים ההופכים אותנו לחברת ההפקות של ישראל כאשר מדובר בהפקות להצעות נישואין מרגשות, מקוריות ומיוחדות.